Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Sport Hangar CZ s.r.o. Menu

Uvex

Uvex je renomovaná značka, jejíž hlavní motivací je důsledná ochrana lidského zdraví, s důrazem na technickou dokonalost a funkci. To jsou hodnoty, které jsou následovány pokrokovými inovacemi. Ovoce takového přístupu je bezpočet nových technologií a produkce široké nabídky cyklistických helem a sportovních brýlí vyznačující se pohodlím a zajišťující maximální bezpečnost. Zkušenosti pramení nejen ze světa cyklistiky a z dalších sportů, oblasti bezpečnosti práce a volného času.

Uvex je mezinárodně uznáván jako světová špička nejen ve výrobě helem a brýlí. Má za sebou více než 80-letou historii.

Uvex má svá zastoupení na všech důležitých světových trzích. Dále má vlastní satelity ve Švýcarsku, Rakousku, Nizozemí, USA a Japonsku.

Uvex nabízí zboží v těchto kategoriích: Výprodej > Sjezdové lyžování, Cyklistika > Helmy, Cyklistika > Doplňky > Osvětlení, odrazky, dynama a kamery, Cyklistika > Doplňky > Osvětlení, odrazky, dynama a kamery > Přední osvětlení, Sjezdové lyžování > Lyžařské helmy, Sjezdové lyžování > Lyžařské helmy > Dětské lyžařské helmy, Sjezdové lyžování > Lyžařské brýle, Sjezdové lyžování > Lyžařské brýle > Výměnná skla, Sjezdové lyžování > Lyžařské brýle > Pánské, Sjezdové lyžování > Příslušenství > Chrániče

Nalezené produkty: 161

Produkty