Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Sport Hangar CZ s.r.o. Menu

Sevylor

Sevylor - již od roku 1948
Značka Sevylor sleduje jasný cíl: vyrábět vysoce kvalitní, cenově dostupné, nafukovací výrobky pro vodní rekreaci, které povzbudí lidi jít ven k vodě za zábavou. Od roku 1949, prvního mezinárodního úspěchu značky Sevylor, je tato značka celosvětové uznávaná jako světový lídr s unikátním designem, originálními nápady a představami, stojícími v popředí činnosti společnosti. Sevylor je lídrem v inovaci PVC nafukovacích produktů, pokrývajících široké spektrum produktů na vodu - kajaků, člunů a dalších.

Šedesát let zkušeností dohromady s nejnovější technologií designu umožňují společnosti Sevylor nabízet produkty na vývojové špičce, které svojí vysokou kvalitou uspokojí zákazníky. Produkty jsou vyvíjeny tak, aby byly skladné, a praktické. Sevylor výrobky mají jedno společné: společnost chce inspirovat lidi, aby šli ven a užívali si.  

Cesta Sevyloru začala v roce 1948 jako dominantního dodavatele široké řady nafukovacích výrobků z PVC od kayaků po barevné plážové míče, které se stále dobře prodávají i dnes díky unikátnímu designu a originálním nápadům. Prvním výrobkem, který dosáhl  velkého ohlasu byla malá vana zvaná "DOU DOU". Osvědčila se především v poválečné Francii díky tomu, že tato nafukovací vana byla jednoduše složitelná, praktická, jednoduše omyvatelná, odolná a především lépe cenově dostupná oproti svým dřevěným nebo ocelovým protějškům. Značka pod názvem SEVY rychle přerostla své výrobní možnosti ve Vitry, a proto se továrna přemístila do malebné vesnice Buhl. Po založení nového ředitelství a přesvědčeni o zlatém potenciálu, přidala společnost ke svému názvu písmena “l’or” (francouzsky ZLATO). Společnost se zaměřila i na výrobu ventilů, člunů, pump, nafukovacích člunů a různých druhů hraček do vody.

Sevylor nabízí zboží v těchto kategoriích: Outdoor & Camping > Pumpy, Vodní sporty, Vodní sporty > Doplňky