Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Sport Hangar CZ s.r.o. Menu

Profilite

Počátky obchodních aktivit firmy Kolimpex s.r.o. začínají na přelomu let 1998/1999. V průběhu několika málo let se společnost stala jedním z hlavních obchodních partnerů společnosti General Electric a jejich divizí GE lighting a GE Power protection v oblasti velkoobchodního prodeje světelných zdrojů, svítidel, autožárovek, jistících prvků a dalšího příslušenství.

S rostoucími požadavky stávajících zákazníků po nových výrobcích a také v souladu s růstovou strategií firmy, byl sortiment firmy postupně rozšířen o produkty dalších renomovaných firem jako je např. MARKSLOJD, Lamp Gustav a jiné.Rovněž jsme náš sortiment rozšířili o výrobu vlastní značky svítidel, světelných zdrojů, svítilen a dalšího příslušenství pod názvem PROFILITE a PROFILITE Profil.

Cílem firmy je maximální spokojenost každého zákazníka a to nejen díky neustálému rozšiřování sortimentu o vlastní produkty a zajímavé značky, ale zejména pravidelným servisem u zákazníků a dodávkami zboží dle individuálních požadavků každého odběratele, tak abychom se co nejvíce přiblížili požadavkům, potřebám a představám našich zákazníků.

V sekci není žádný produkt.