Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Sport Hangar CZ s.r.o. Menu

New Balance

New Balance, je americký výrobce obuvi se sídlem v Brightonu blízko Bostonu. Společnost byla založena v roce 1906 a je jedním z hlavních výrobců sportovní obuvi na světě.

New Balance udržuje svoji výrobu v USA a Velké Británii. V důsledku toho mají tendenci být dražší než mnoho jiných výrobců. New Balance říká, že cena se rovná kvalitě a sortimentu. Například odlišné technické vlastnosti, větší výběr velikostí a zejména boty pro úzké nebo velmi široké nohy.

V roce 1906 William J. Riley, britský emigrant, založil novou společnost, které vyrábí boty pro rovnováhu a podporu klenby. Jehož cílem bylo zlepšit obuv v oblasti Bostonu.

V únoru roku 2015 společnost oznámila vstup na fotbalový trh. Svou fotbalovou činnost začala již v roce 2012 prostřednictvím své dceřiné společnosti Warrior Sports.

New Balance nabízí zboží v těchto kategoriích: Výprodej > Dámské oblečení, Výprodej > Dámské boty, Boty > Dámské boty, Fotbal > Kopačky, Oblečení > Pánské oblečení > Trička, Oblečení > Pánské oblečení > Mikiny, Oblečení > Pánské oblečení > Kraťasy, Oblečení > Pánské oblečení > Kalhoty, Oblečení > Dámské oblečení > Trička, Oblečení > Dámské oblečení > Mikiny, Oblečení > Dámské oblečení > Kraťasy

Nalezené produkty: 56

Produkty