Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Sport Hangar CZ s.r.o. Menu
  • Otevřeno i o víkendu

Leki

Značka LEKI patří bezpochyby do světové špičky. Všechny její produkty se vyznačují vysokou kvalitou, funkčností a důrazem na bezpečnost. Vývoj holí, rukavic a dalšího vybavení probíhá v těsné spolupráci se závodní veřejností, horskými vůdci, prodejci a dodavateli, což zaručuje, že výrobky jsou opravdu funkční a plní požadavky všech svých uživatelů.

Jak společnost LEKI vznikla?

Z dřevozpracujícího podniku založeného v roce 1948 v Dettingenu/Tecku Karlem Lenhartem, vyrábějícího dřevěná písmena pro nápisy v pekárnách či řeznictvích, vzniká společnost LEKI Lenhart GmbH.

Osobní nespokojenost zakladatele, odstartovala jedinečný rozvoj společnosti LEKI: Karl Lenhart byl nadšeným sportovním lyžařem, s kvalitou a funkčností tehdy dostupných lyžařských holí však nebyl spokojen. Proto začal na svých obráběcích strojích sám vyrábět rukojeti a talířky pro lyžařské hole.Již v 60. letech začala jejich sériová výroba.

Jelikož měl Karl Lenhart zkušenosti také z oboru stavby letadel, znal postupy na zpracování hliníku a kompozitních materiálů. Z těchto surovin vyrobil svoje první lyžařské lyže a v roce 1970 je pod značkou LEKI, která vznikla spojením prvních dvou písmen jména majitele a sídla firmy - Lenhart a Kirchheim - uvedl na trh.

Nyní společnost LEKI vyrábí kvalitní sportovní rukavice a hole - sjezdové hole, běžecké hole, trekkingové hole a hole na Nordick Walking.

 

Leki nabízí zboží v těchto kategoriích: Výprodej > Sjezdové lyžování, Sjezdové lyžování > Sjezdové hole, Sjezdové lyžování > Příslušenství > Chrániče, Sjezdové lyžování > Příslušenství > Obaly, Běžecké lyžování > Běžecké hole, Běžecké lyžování > Běžecké hole > Závodní hole, Běžecké lyžování > Běžecké hole > Univerzální hole, Běžecké lyžování > Běžecké hole > Náhradní díly a doplňky k holím, Skialpinismus > Skialpové hole, Nordic walking, Trekové hole, Kolečkové lyže, Batohy a tašky > Batohy, Batohy a tašky > Tašky > Cestovní tašky, Batohy a tašky > Obaly > Obaly na lyže, Batohy a tašky > Ledvinky, Oblečení > Pánské oblečení > Mikiny, Oblečení > Pánské oblečení > Kalhoty, Oblečení > Dámské oblečení > Trička, Oblečení > Dámské oblečení > Bundy a vesty, Oblečení > Doplňky k oblečení > Čepice, Oblečení > Doplňky k oblečení > Šály a nákrčníky, Oblečení > Doplňky k oblečení > Rukavice, Doplňky > Peněženky, Dárky, Dárky > Dárky pro běžkaře

Nalezené produkty: 549

Produkty