Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Sport Hangar CZ s.r.o. Menu

K2

Zkuste s K2 to, co jste si dříve netroufli.

K2 legendární a pro mnoho z vás jistě kultovní značka, které jste věrni po celý svůj život. A právem. K2 dlouhá desetiletí pracuje na vývoji těch nejlepších produktů.

K2 je druhá nejvyšší hora na světě, avšak nejobtížnější. Proto se značka K2 také tak hrdě hlásí ke svým kořenům, nic pro ni není dost obtížné. S K2 srostete a vepíše se navždy do vaší duše. „Ká dvojky“ se stanou vaší srdeční záležitostí.

 

K2 nabízí zboží v těchto kategoriích: Výprodej > Doplňky k oblečení, Výprodej > Batohy a tašky, Výprodej > Sjezdové lyžování, Výprodej > Sjezdové lyže, Výprodej > Lyžařské boty, Výprodej > Snowboarding, Výprodej > Snowboardové boty, Výprodej > Skialpinismus, Zimní sporty > Sjezdové lyžování > Sjezdové lyže, Zimní sporty > Sjezdové lyžování > Sjezdové hole, Zimní sporty > Sjezdové lyžování > Lyžařské boty, Zimní sporty > Sjezdové lyžování > Lyžařské helmy, Zimní sporty > Sjezdové lyžování > Lyžařské brýle, Zimní sporty > Skialpinismus, Zimní sporty > Skialpinismus > Stoupací pásy a lavinové vybavení, Zimní sporty > Skialpinismus > Skialpové lyže, Zimní sporty > Snowboarding > Snowboardové boty, Zimní sporty > Snowboarding > Snowboardové vázání, Zimní sporty > Snowboarding > Obaly na snowboard, Zimní sporty > Snowboarding > Snowboardové desky, Batohy a tašky > Batohy, Batohy a tašky > Obaly na lyže > Obaly na lyže, Batohy a tašky > Obaly na lyže > Obaly na boty, Cyklistika > Cyklistické komponenty > Hlavová složení, Kolečkové brusle, Kolečkové brusle > Inline chrániče, Oblečení > Doplňky k oblečení > Čepice, Dárky > Dárky pro snowboarďáky, Dárky > Dárky pro zábavu, Dárky > Dárky do 500 Kč

Nalezené produkty: 131

Produkty