Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Sport Hangar CZ s.r.o. Menu

Halti

Halti je finská společnost specializující se na výrobu outdoorového oblečení a rekreačního zařízení, jako je například kempování.

Značka Halti je pojmenovaná po nejvyšší hoře Finska - Halti, a je silně spjatá se sportem, outdoorovým oblečením a turistickým vybavením.

 

Sídlo společnosti najdeme v Sipoo. Halti design je komplex funkčnosti, kvalitního materiálu a správných technologií v kombinaci s nejnovější módou. Dnes je již mezinárodní společností, a její produkty jsou určeny pro řadu sportů.

Společnost Halti spolupracuje s profesionálními sportovci a je oficiálním sponzorem několika známých jmen.

Halti nabízí zboží v těchto kategoriích: Výprodej > Pánské oblečení, Výprodej > Dámské oblečení, Výprodej > Doplňky k oblečení, Výprodej > Dámské boty, Výprodej > Batohy a tašky, Výprodej > Sjezdové lyžování, Outdoor & Camping > Stany a přístřešky, Batohy a tašky, Batohy a tašky > Batohy > Pánské batohy, Oblečení > Pánské oblečení > Mikiny, Oblečení > Pánské oblečení > Bundy a vesty > Zimní bundy, Oblečení > Pánské oblečení > Bundy a vesty > Fashion bundy, Oblečení > Pánské oblečení > Bundy a vesty > Běžecké bundy, Oblečení > Pánské oblečení > Kalhoty, Oblečení > Pánské oblečení > Kalhoty > Lyžařské a snowboardové kalhoty, Oblečení > Pánské oblečení > Funkční oblečení > Funkční kalhoty, Oblečení > Dámské oblečení > Trička, Oblečení > Dámské oblečení > Mikiny, Oblečení > Dámské oblečení > Bundy a vesty > Zimní bundy, Oblečení > Dámské oblečení > Kalhoty, Oblečení > Dámské oblečení > Fuknční oblečení > Funkční trika, Oblečení > Dámské oblečení > Fuknční oblečení > Funkční kalhoty, Oblečení > Dámské oblečení > Sportovní soupravy, Oblečení > Doplňky k oblečení > Čepice > Dámské čepice, Oblečení > Doplňky k oblečení > Šály a nákrčníky, Oblečení > Doplňky k oblečení > Rukavice, Boty > Pánské boty > Trekové boty, Boty > Dámské boty > Volnočasové boty

Nalezené produkty: 178 | Zrušit filtry

Produkty