Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Sport Hangar CZ s.r.o. Menu

Crazy Creek

CRAZYCREEK

Rob Hart oficiálně zahájil Crazy Creek Products v r. 1987 v malém sklepě, který se nachází na úpatí pohoří Beartooth v malém městě Montana v Red Lodge, kde se společnost nachází dodnes. Brzy po otevření obchodu Rob najal kamaráda John Elsberry, aby byl jeho obchodním manažerem. John pracoval s Robem téměř 12 let. Vedle neuvěřitelně užitečného produktu, Rob i John měli vždy pečlivou pozornost pro materiály a zpracování, dva klíče - kvalita výrobků a trvanlivost. V roce 2000 pokračoval Rob s Crazy Creek a John založil vlastní společnost Business Support Services.

V roce 2009 Rob zemřel při tragické lyžařské nehodě. Společnost, město a přátelé byli zklamáni, včetně Johna. John vstoupil do firmy, aby pomáhal provozovat Crazy Creek pro Robovu rodinu. Během následujícího roku se John a jeho manželka Kim přesvědčili, že Crazy Creek je silná společnost, která potřebovala zůstat v Red Lodge a dohodli se na koupi společnosti. Nyní John a Kim plní tradici a závazek ke kvalitě a službám, které Crazy Creek slavilo.

Stejně jako kdy předtím se společnost zaměřuje na budoucnost, přičemž nové produkty jsou vyvíjeny tak, aby zlepšovaly vnější zážitky lidí.

Je nám líto, ale zadaným podmínkám neodpovídá žádný výrobek.

Zkuste následující možnosti:

  • Rozšířit cenové rozmezí
  • Odebrat některé parametry