Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Sport Hangar CZ s.r.o. Menu

Crazy Creek

CRAZYCREEK

Rob Hart oficiálně zahájil Crazy Creek Products v r. 1987 v malém sklepě, který se nachází na úpatí pohoří Beartooth v malém městě Montana v Red Lodge, kde se společnost nachází dodnes. Brzy po otevření obchodu Rob najal kamaráda John Elsberry, aby byl jeho obchodním manažerem. John pracoval s Robem téměř 12 let. Vedle neuvěřitelně užitečného produktu, Rob i John měli vždy pečlivou pozornost pro materiály a zpracování, dva klíče - kvalita výrobků a trvanlivost. V roce 2000 pokračoval Rob s Crazy Creek a John založil vlastní společnost Business Support Services.

V roce 2009 Rob zemřel při tragické lyžařské nehodě. Společnost, město a přátelé byli zklamáni, včetně Johna. John vstoupil do firmy, aby pomáhal provozovat Crazy Creek pro Robovu rodinu. Během následujícího roku se John a jeho manželka Kim přesvědčili, že Crazy Creek je silná společnost, která potřebovala zůstat v Red Lodge a dohodli se na koupi společnosti. Nyní John a Kim plní tradici a závazek ke kvalitě a službám, které Crazy Creek slavilo.

Stejně jako kdy předtím se společnost zaměřuje na budoucnost, přičemž nové produkty jsou vyvíjeny tak, aby zlepšovaly vnější zážitky lidí.

V sekci není žádný produkt.