Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Sport Hangar CZ s.r.o. Menu

Carrera

V roce 1956 se Wilhelm Anger rozhodl pojmenovat svojí společnost se sportovními brýlemi po nejdelším, nejrychlejším a také nejnebezpečnějším závodě na světě - Carrera Panamericana.

O deset let později v roce 1964 byl patentován Optyl. Jedná se o inovativní plast, který má hmotnost o 20% menší, než acetát a jiné termoplastických materiálů, který jsou tvrdší a Optyl se také lépe přizpůsobí obličeji nositele. Od roku 1970 firma Carrera začala vyrábět také lyžařské helmy a brýle. 

V současné době se společnost Carrera zaměřuje převážně na výrobu lyžařských brýlí a velmi kvalitních sjezdových přileb, ale nabízí také i vysoce univerzální, funkční a zároveň módní sportovní brýle pro celoroční využití - nejen v zimě na sjezdovky či běžky, ale v průběhu roku i na kolo, kolečkové brusle či na procházky.

V roce 2006 firma oslavila své padesáté výročí a i nadále pokračuje ve výrobě.

Carrera nabízí zboží v těchto kategoriích: Výprodej > Doplňky k oblečení, Výprodej > Sjezdové lyžování, Zimní sporty > Sjezdové lyžování > Lyžařské helmy, Zimní sporty > Sjezdové lyžování > Lyžařské brýle, Oblečení > Doplňky k oblečení > Čepice, Sluneční brýle

Nalezené produkty: 12

Produkty