Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Sport Hangar CZ s.r.o. Menu

Campingaz

Zrozeno z lásky ke kempování a žití v přírodě společně s touhou neustále vyvíjet a inovovat. Výrobky značky Campingaz® nabízí jednoduché a chytré řešení založené na více než šedesátileté zkušenosti. 

I jednoduché věci se počítají.

Velmi často se stane, že jednoduchá myšlenka stojí u zrodu velkého nápadu.  Když se v roce 1949 jeden mladý muž rozhodl se svojí rodinou strávit prázdniny kempováním, nemohl vědět, že jeho nápad změní způsob kempování dalších generací. Naštvaný dostupnými možnostmi jak kempovat, se pustil do vytváření převratné novinky v podobě plnitelné plynové lahve, která byla praktická, ekonomická a jednoduchá v obsluze. 

Tak byl zrozen Campingaz® a život v přírodě byl osvobozen. Od pláží po kempy, od zahrad po kopce změnila inovace značky Campingaz® plánování dobrodužných aktivit v přírodě díky revolučním inovacím přicházejícím každou dekádu.

Campingaz nabízí zboží v těchto kategoriích: Outdoor & Camping, Outdoor & Camping > Svítilny, Outdoor & Camping > Chladící zařízení, Outdoor & Camping > Outdoorové doplňky, Outdoor & Camping > Vařiče a příslušenství, Outdoor & Camping > Karimatky a nafukovací matrace, Outdoor & Camping > Příslušenství ke grilům, Outdoor & Camping > Pumpy

Nalezené produkty: 89 | Zrušit filtry

Produkty

Party Grill 400

2 999 Kč (10 %) 2 699 Kč

Přidat 'Party Grill 400' k porovnání Nelze koupit